KONST / Litografier / Färglitografi 16992010
nr 1699 2010
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad 2/360, Färglitografi, bildmått: 35x42 cm, yttermått inklusive ram: 55x61 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 maj 2025
kl 20:29:16
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö